امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

تهیه جهیزیه 20 زوج جوان از سوی مجمع طلاب هرمزگان جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۵۲


تهیه جهیزیه 20 زوج جوان از سوی مجمع طلاب هرمزگان تعداد بازدید: ۱۱

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان هرمزگان در دوره هفتم، تهیه جهیزیه 20 زوج جوان از سوی مجمع طلاب این استان را از موفقیت های این مجمع در دوره هفتم برشمرد.
 
 
 
 
حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع طلاب استان هرمزگان در دوره هفتم ارائه کرد.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان هرمزگان در دوره هفتم گفت:  در طول چهار سال علاوه بر  جلسات متعدد ماهانه در عرصه های  مختلف برای طلاب استان جلساتی را برگزار کردیم.
جلسه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، جلسه با مجمع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، جلسه با استاندار استان هرمزگان، دیدار جمعی از نخبگان طلاب با حضرت آیت الله مکارم شیرازی،  دیدار جمعی از نخبگان طلاب  با مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی، سه جلسه با ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه از جمله این برنامه ها بود.
وی برگزاری  جلسات متعددی در استان با مسئولین فرهنگی همچون مدیر کل ارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات ،اوقاف و امور خیریه و شهردار بندرعباس و میناب با موضوع مسائل فرهنگی و استفاده از طلاب استان در امور فرهنگی  را از دیگر برنامه های این مجمع برشمرد.
حجت الاسلام ابراهیمی همچنین برگزاری جلسه با معاونان رییس دفتر تبلیغات اسلامی قم، جلسه با مسؤل اعزام مبلغ اوقاف و پیگیری، جلسه با نماینده مردم استان در خبرگان رهبری، اعزام  هر ساله 12 نفر از فضلای استان در ایام عید سعید غدیر به استان هرمزگان، هماهنگی برای اعزام تعدادی از طلاب در ایام نوروز برای تبلیغ، تهیه کمک جهیزیه حدودا 20 نفر در چهار سال، اعطا وام از طرف مجمع برای 10 نفر، اعطا وام از طریق صندوق متعلق به طلاب برای حدود 50 نفر مبلغ حدودا پنجاه میلیون تومان در طی چهار سال،  پیگیری اسکان طلاب در شهرک مهدیه، معرفی تعدادی از فضلای استان برای پذیرفتن مسئولیت هایی در استان،  تلاش برای جذب برخی از فضلای استان به عنوان هیات علمی دانشگاه‌ها  و برگزاری دوره های مهارت های تبلیغی مانند مشاوره و ... برای مبلیغین از دیگر برنامه های موفق این مجمع در مدت چهار سال بود.