امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری در جمع طلاب هرمزگان یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰:۴۲


سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری در جمع طلاب هرمزگان تعداد بازدید: ۳۱۹

حجت الاسلام ذوالنوری در این جلسه گفت: برجام یک پروژه شکست خورده ای است که برخی از مسؤولان برجام اقرار کردند که در این مساله اشتباه کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای استان هرمزگان، 25آذر در مسجد شهرک صادقیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام ذوالنوری در این جلسه گفت: برجام یک پروژه شکست خورده ای است که برخی از مسؤولان برجام اقرار کردند که در این مساله اشتباه کردند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از تحریم ها به ظاهر برداشته شده اند، گفت: تحریم ها همچنان به قوت خود باقی و در ظاهر می گویند که تحریم ها برداشته شده است در حالی که سایه تهدید آمریکا بر بانک های جهانی است و آنها جرات حرکتی را ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری با بیان اینکه FATFمساله ای است که در تاریخ این خیانت بر پیشانی مسؤولان آن می ماند، گفت: تعریف تروریسم از نگاه جمهوری اسلامی ایران و FATFکاملا متفاوت است، از نگاه ما امروز واضح‌ترین نمونه دولت تروریست، رژیم غاصب صهیونیست است.

وی ادامه داد: در حالی که از نگاه FATFتروریسم یعنی حزب الله لبنان، حماس ،جهاد ، انصارالله، سپاه قدس و همه نیروهای مقاومت که برای حفظ و حراست از خاک وطن خود با قدرت های استکباری و نظام های دست نشانده آن ها در حال جهاد هستند تروریست نامیده می شوند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کسی که بار مسؤولیت در حکومت اسلامی را می پذیرد بایستی لوازم و لیاقت آن را هم داشته باشد، برخی از افراد برای اینکه در جلسه ای حاظر شوند بیش از دو ساعت وقت برای گریم کردن خود می گذارند.

وی عنوان کرد: روند حوزه روندی نیست که ما را تصفیه کند بلکه ما را ته نشین می کند و در یک جریان و اتفاقی با یک تکان پلیدی ها و رذایل اخلاقی خودشان را نشان می دهند و ما را رسوا می کنند بنابراین بایستی در حوزه به دنبال پاک کردن پلیدی ها و خالص شدن باشیم و گرنه در آینده که امروز شاهد برخی از این افراد در جامعه هستیم ما هم همین گونه خواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری افزود: فکر نکنیدی که ما مبری و مصون هستیم، امروزه هر کسی یک جمله از امام(ره) پیدا می کند دنبال این است که خودش را تبلیغ کند، نباید اینگونه باشیم باید آلودگی ها را در خودمان از بین ببریم نه اینکه آنها را ته نشین کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: تمام تلاش دشمن ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران است که برخی از مسؤولان یا خواسته یا ناخواسته دشمن را در این راه یاری می رسانند.